Dostawa

Weseliana.pl oferuje następujące rodzaje przesyłek:

Paczkomaty InPost
Wysyłka do Paczkomatu InPost jest wygodną i nowoczesną formą dostawy. Klient samodzielnie wybiera Paczkomat, do którego ma być dostarczona przesyłka. Można ją odebrać o dowolnej porze 7 dni w tygodniu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych klientów, którzy mają ograniczoną ilość czasu wolnego, nie lubią stać w kolejce na Poczcie i przyjmować kuriera w domu. Dodatkowymi zaletami tej formy dostawy są: szybki czas realizacji i niskie koszty w porównaniu z przesyłką kurierską. Polecamy!

Przesyłka krajowa - 11,99 zł

Paczkomaty InPost

Przesyłka kurierska
Paczka może zostać wysłana pod dowolny adres, np. do domu lub pracy. Przesyłkę dostarczy firma kurierska DPD, w ciągu max. 2 dni roboczych. Podany czas dostawy może ulec wydłużeniu tylko w nagłych wypadkach (załamanie pogody, zator na drodze, niespodziewany brak towaru w magazynie).

Status przesyłki można monitorować na stronie: https://www.dpd.com.pl/klienci-biznesowi/Moje-DPD/Zlokalizuj-przesylke

Firma kurierska DPD po odebraniu paczki ze sklepu Weseliana.pl , wysyła do adresata email zawierający nr przesyłki.

Przesyłka krajowa - 14,99 zł

Przesyłka krajowa pobraniowa - 19,99 zł

dpd

WYSYŁKA GRATIS
W przypadku zamówień na terenie Polski powyżej 349 zł i przedpłacie na konto zamówione artykuły wysyłamy do Państwa bezpłatnie.

Ponieważ wysyłka zamówionych produktów następuje po skompletowaniu całego zamówienia, klient przy zamówieniu wielu artykułów płaci za jedną przesyłkę. Wyjątkiem jest sytuacja, w której sam decyduje o wcześniejszej wysyłce dostępnych (gotowych) produktów.

Czas realizacji zamówienia od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym zależy od wybranych produktów i wynosi od 24 godzin do 14 dni roboczych. Dokładna informacja o terminie wysyłki jest widoczna w szczegółowym opisie danego produktu.

Wysyłka za granicę
Jeśli chcą Państwo abyśmy zakupione artykuły wysłali do innego kraju prosimy o kontakt z nami pod adresem sklep@weseliana.pl w celu przygotowania dla Państwa indywidualnej wyceny kosztów dostawy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl