Dostawa


Dokonując zakupów w naszym sklepie mają Państwo do wyboru następujące rodzaje przesyłek:

Przesyłka listowa
Przesyłki listowe realizujemy za pośrednictwem firmy INPOST, ale tylko dla określonych produktów ze względu na ich wagę i gabaryty. Koszt wysyłki jest zawsze określony podczas wyboru rodzaju dostawy przy składaniu zamówienia.


Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost
Nowoczesna i wygodna forma przesyłki zamówionych towarów w naszym sklepie. Klient po wybraniu tej opcji samodzielnie wybiera miejsce dostarczenia przesyłki do jednego z Paczkomatów, z którego o dowolnej porze dnia lub nocy może ją odebrać. Propozycja dla wszystkich, którzy mają mało czasu w ciągu dnia i nie mogą odebrać przesyłki w godzinach pracy Poczty Polskiej lub firm kurierskich. Dodatkowymi zaletami tej formy dostawy jest szybki czas realizacji i niskie koszty w porównaniu z przesyłką kurierską. Polecamy!

Przesyłka krajowa - 9,99 zł

Paczkomaty InPost

Przesyłka kurierska
Zamówione produkty wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Paczka powinna zostać do Państwa doręczona następnego dnia roboczego po nadaniu jej przez nas. Podany czas dostawy może ulec wydłużeniu tylko z powodu wyjątkowej sytuacji np. złych warunków pogodowych.

Status przesyłki można monitorować na stronie: https://www.dpd.com.pl/klienci-biznesowi/Moje-DPD/Zlokalizuj-przesylke

Po wysłaniu przez nas towarów otrzymają Państwo email od firmy kurierskiej zawierający nr przesyłki.

Przesyłka krajowa - 13,99 zł

Przesyłka krajowa pobraniowa - 19,99 zł

dpd

Odbiór osobisty
Istnieje również możliwość odbioru osobistego od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15 w Łodzi przy ul. Północnej 46 IIp.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia daty i godziny odbioru.

(+48) 788 663 880

sklep@weseliana.pl

 

Czas realizacji zamówienia od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie bankowym jest zależny od wybranych produktów i wynosi od 24 godzin do nawet kilkunastu dni roboczych (np.: personalizowane księgi gości). Dokładna informacja o terminie wysyłki jest widoczna w szczegółowym opisie danego produktu.

W przypadku zamówienia wielu produktów koszt przesyłki ponoszą Państwo tylko raz. Wysyłka nastąpi po skompletowaniu całego zamówienia w terminie określonym w wysłanym przez nas mailu potwierdzającym złożenie zamówienie.WYSYŁKA GRATIS
W przypadku zamówień na terenie Polski powyżej 349 zł i przedpłacie na konto zamówione artykuły wysyłamy do Państwa bezpłatnie.Wysyłka za granicę
Jeśli chcą Państwo abyśmy zakupione artykuły wysłali do innego kraju prosimy o kontakt z nami pod adresem sklep@weseliana.pl w celu przygotowania dla Państwa indywidualnej wyceny kosztów dostawy.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl